fbpx

Homepage

Apgūsti spāņu valodu Kadisā kopā ar K2 Internacional

Esi laipni aicināts mūsu spāņu valodas mācību centrā Kadisā – vienā no tipiskākajām Spānijas pilsētām. Ja Tevi interesē apgūt spāņu valodu Spānijā, mūsu mājaslapā Tu varēsi atrast visu nepieciešamo informāciju.

Visi pieejamie spāņu valodas kursi mūsu mācību centrā ir Servantesa Institūta akreditēti. Mēs piedāvājam visefektīvāko risinājumu, kā padziļināti iepazīt spāņu valodu, kultūru un dzīvesveidu. Iegūsti neaizmirstamu pieredzi un uzlabo savas spāņu valodas zināšanas.

Katru mēnesi izdevīgi piedāvājumi spāņu valodas kursiem! Lai dzīvotu Spānijā, Tev būs nepieciešama dzīvesvieta, tāpēc noteikti apmeklē sadaļu naktsmītnes. Ja jau zini, kuru no piedāvātajiem mācību kursiem gribi izvēlēties, tad nāc un ieskaties mūsu draudzīgajā cenrādī.

Spāņu valoda Kadisā

Pateicoties tam, ka Kadisa nemēdz būt pārpildīta ar tūristu grupām un tai piemīt autentiskas Andalūzijas pilsētas šarms, tā ir piemērotākais galamērķis tiem, kuri padziļināti vēlas iepazīt spāņu dzīvesveidu.

Vienīgi mūsu spāņu valodas mācību centrs atrodas Kadisas vēsturiskā centra pašā sirdī, skaistā un pilnībā restaurētā 19. gadsimta ēkā.

Atrodoties vienā no pilsētas slavēnākajiem laukumiem, Plaza del Mentidero, to ieskauj tipiski mazie spāņu bāri un kafejnīcas, un tikai piecu minūšu gājiena attālumā no pilsētas galvenajiem apskates objektiem.

LABĀKĀ MĀCĪBU KVALITĀTE

Mēs piedāvājam plašu klāstu spāņu valodas kursu, kuri tiek pielāgoti katra studenta vajadzībām.
Pateicoties mazajām studentu grupām un augsti kvalificētiem spāņu pasniedzējiem, ikkatrs spēs apgūt spāņu valodu rekordīsā laikā.

ĀRPUS MĀCĪBU STUNDĀM

Tā nav tikai spāņu valoda, kuru Tev būtu noderīgi šeit apgūt, tā ir jauna forma kā ieraudzīt Spāniju. Šo personisko, neaizmirstamo un izglītojošo pieredzi Tu atcerēsies visu savu atlikušo dzīvi.
Mūsu papildus organizētās kultūras aktivitātes, Tev palīdzēs iepazīt kultūru un tradīcijas, ļaujot iemīlēt spāņu dzīvesveidu.

NEPĀRTRAUKTS ATBALSTS

Galveno uzmanību mēs veltām izcilai klientu apkalpošanai. Ja tev nav vēlēšanās uzņemties sava ceļojuma organizēšanu, mēs varam parupēties par visu nepieciešamo – dzīvesvietu un transfēra nodrošināšanu uz lielākajām lidostām.

Pateicoties 24 stundu nepārtrauktam servisam, mēs garantējam labāko apkalpošanu ikvienam. Mūsu personāls Tev palīdzēs visā, kas nepieciešams. Sazinies ar mums vienmēr, kad jūti vajadzību.

Mūsu piedāvātie spāņu valodas kursi

IEGŪSTI PAPILDUS INFORMĀCIJU

SAZINIES AR MUMS

Atsauksmes

Sentímolo moito, ista entrada atopase unicamente en %LANG;,: e %. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.