fbpx

Kā nokļūt līdz kadisai

Kadisas pilsētai ir ļoti ērta transportu sistēma, tā kā nokļūšana līdz mūsu mācību centram, nesagādā nekādas problēmas. Jebkurā gadījumā, mēs būsim tikai priecīgi palīdzēt atrast vieglāko ceļu. Sazinies ar mums, ja Tev ir nepieciešama palīdzība!

Trīs Kadisai tuvākās starptautiskās lidostas:

Lidosta Heresa de la Frontera (XRY): tikai 47km attālumā no mūsu valodu centra Kadisā. Atkarībā no ierašanās laika mēs piedāvājam vairākas iespējas, kā ērtāk nokļūt līdz Kadisas pilsētai:

  • Izvēlies tiešo autobusu no lidostas līdz Kadisai (1 stunda);
  • Izvēlies autobusu no lidostas līdz Heresas centrālajai stacijai (30 minūtes), kurā iegādājies vilciena biļeti (40 minūtes) vai autobusa biļeti (1 stunda);
  • Izvēlies tiešo vilcienu no Heresas lidostas līdz Kadisas pilsētai (57 minūtes);
  • Izvēlies takša pakalpojumus, lai nokļūtu līdz Heresas centrālajai stacijai un tālāk iegādājies vilciena biļeti (40 minūtes) vai autobusa biļeti (1 stunda);
  • Izmanto mācību centra piedāvāto trasfēra servisu un mēs Tevi sagaidīsim lidostā.

Seviljas lidosta: tikai 130km attālumā no mūsu valodu centra Kadisā. Tiklīdz esi ieradies lidostā, mēs piedāvajam sekojošas iespējas:

  • Izvēlies autobusu (EA līnija / 35 minūtes), kas tevi nogādās no lidostas uz Seviljas centrālajo staciju „Santa Husta” (Santa Justa). Autobuss no lidostas atiet ik pēc 30 minūtēm. Tālāk iegādājies vilciena biļeti līdz Kadisas pilsētai – ceļā pavadīsi aptuveni pusotru stundu.
    Izmanto mācību centra piedāvāto trasfēra servisu un mēs Tevi sagaidīsim lidostā.

Malagas lidosta: tikai 230km attālumā no mūsu mācību centra Kadisā. Atkarībā no ierašanās laika mēs piedāvājam vairākas iespējas, kā ērtāk nokļūt līdz Kadisas pilsētai:

  • Izvēlies autobusu (75. līnija / 15 minūtes), kas tevi nogādās no lidostas uz Malagas centrālajo staciju. Autobus no lidostas atiet ik 30 minūtes. Tālāk iegādājies vilciena vai autobusa biļeti līdz Kadisas pilsētai.

*Sazinies ar mums, lai saņemtu konsultāciju par Tev piemērotākajām iespējām.