fbpx

Kadisas pilsēta

KADISAS PILSĒTA

Staigā, smejies, runā, izbaudi, ļaujies izzināt kultūru, tikmēr apgūstot spāņu valodu Spānijā … Tu pat nepamanīsi, ka šeit esi, lai mācītos!

Kāpēc Kadisa?

Kadisa ir vecākā pilsēta Rietumeiropā. Šī autentiskā Atlantijas okeāna piekrastes pilsēta ir ideāls galamērķis, lai mācītos spāņu valodu Spānijā. Apskatīsimies kāpēc…

Kadisa ir mājīga!

Kadisa ir vidēja lieluma pilsēta, kas nozīmē, ka to var brīvi apskatīt neizmantojot sabiedrisko transportu. Pilsētu neietekmē masu tūrisms, līdz ar to padarot pieejamāku komunikāciju spāņu valodā ar vietējiem iedzīvotājiem, jo vairums iedzīvotāju nerunā angliski. Tas savukārt ļauj iepazīt jaunus cilvēkus, kuri palīdzēs veidot tavu neaizmirstamo pieredzi.

Kadisa ir saulaina!

Vidējā temperatūra Kadisā ir 19ºC un saule gadā spīd 3200 stundas. Tādēļ pēc nodarbībām ideālākā vieta mājasdarbu pildīšanai noteikti ir pludmale… bez atrunām! Dažu metru attālumā no mācību centra atrodas Kaletas pludmale (la playa de La Caleta), kurā varēsi veldzēties kristāldzidrā ūdenī un baudīt ideālu laiku, kā arī  neaizmirstamus saulrietus. Kadisa piedāvā 10 km garumā arī citas fantastiskas pludmales

Kadisa ir kultūra!

Kad sauļojoties ir jau dabūts vēlamais iedegums, var doties izpētīt pilsētas vēsturi, apmeklējot Kadisas katedrāli (la Catedral de Cádiz), Arheoloģisko muzeju, Taviras apskates torni (La Torre Tavira), Gadiras arheoleģiskos izrakumus (El yacimiento de Gadir), zivju tirgu, vairākas baznīcas… tāpat arī atradīsi mazus suvenīru veikaliņus, kuros vari iegādāties īpašas dāvaniņas par pieņemām cenām.

Kadisa ir enerģijas pilna!

Vakara noslēgums noteikti atrodams kādā no daudzajiem bāriem vai restorāniem, lai baudītu gardākās spāņu tapas. Savukārt pēc gardas maltītes, vakars var turpināties vienā no slavenajiem „chiringuitos” (pludmales bārs) vai krogiem, dzerot šerija glāzi un klausoties flamenko dziedāšanā.

Kadisa nozīmē iepazīt dienvidus!

Vēlies vēl? Kadisa atrodas netālu no citām pilsētām un ciemiem, kurus noteikti ir vērts apskatīt. Ja vēlies pavadīt nedēļas nogali ceļojot, ir daudz iespējas: Heresa (Jerez), Sevilja (Sevilla), Kordova (Córdoba), Maroka (Marruecos), Baltie ciemati (Los Pueblos Blancos), Tarifa (Tarifa) utt.