DELE SAGATAVOŠANĀS KURSI

Instructor
TypeOnsite Course
Price490 €€
More info

DELE SAGATAVOŠANĀS KURSI

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

notice
loading

DELE – starptautiskais spāņu valodas kā svešvalodas diploms – ir oficiāls ministrijas izstrādāts spāņu valodas zināšanu un prasmju pārbaudes eksāmens un šo diplomu Spānijas Izglītības, Zinātnes un Sporta ministrijas vārdā izsniedz Servantesa Institūts.
Balstoties uz centra personisko pieredzi, DELE sagatavošanās kursi (2-4 nedēļas) mūsu mācību centrā vai jebkurā citā izglītības iestādē, neapšaubāmi ir labākais un efektīvākais veids kā sagatavoties šim valodas eksāmenam.

Gandrīz 99% no mūsu studentiem ir veiksmīgi nokārtojuši eksāmenu, tādēļ balstoties uz mūsu efektīvo mācību plānu, nodrošināsim visu nepieciešamo informāciju un praksi, lai garantētu valodas zināšanu attīstību konkrētajam zināšanu līmenim.
K2 Internacional ir viens no oficiālajiem eksaminācijas centriem Kadisā, tas nozīmē, ka kārtot eksāmenu vari mūsu mācību centrā.
Ja vēlies uzzināt precīzus eksāmena norises datumus, lai varētu plānot sagatavošanās kursu norisi, tad sazinies ar mums vai meklē informāciju Servantes Institūta veidotajā oficiālajā DELE mājaslapā.

Sagatavošanās DELE eksāmenam kopā ar K2 Internacional:

Intensīvais kurss 20: Kura ietvaros tiek apskatīti vispārīgi lingvistikas jautājumi;
10 papildu nodarbības katru nedēļu, lai gatavotos eksāmenam: katrā nodarbībā tiek apskatīta kāda no DELE eksāmena daļām, lai attīstītu nepieciešamās zināšanas veiskmīgai eksāmena nokārtošanai;
Iknedēļas simulācijas eksāmens: ar šādu eksāmenu palīdzību students spēj saprast, kura daļa padodas labāk un kura sliktāk. Iknedēļas simulācijas eksāmena mērķis ir pierast pie tā struktūras un atvēlētā laika katrai daļai, tādējādi iegūstot vairāk pārliecības un drošības sajūtu eksāmena veiksmīgai nokārtošanai.

Svarīgi zināt:

• Pieejams visu gadu. *Iesakām uzsākt sagatavošanos 2- 4 nedēļas pirms eksāmena;
• Nodarbību ilgums: 4 akadēmiskās nodarbības (45 minūtes) + 10 papildu nodarbības katru nedēļu + Iknedēļas simulācijas eksāmens
• Minimālais kursa ilgums: 1 nedēļa;
• Līmenis: zināšanu līmenim ir jāatbilst DELE eksāmena līmenism
• Vecuma ierobežojumi: no 17 gadiem.

Iemesli, kāpēc izvēlēties DELE sagatavošanās kursu:

• Vēlies iegūt starptautiski atzītu diplomu, kas apliecinātu Tavu spāņu valodas zināšanu līmeni;
• Vēlies iegūt noderīgas zināšanas Tavai karjeras izaugsmei;
• Vēlies strādāt kādā no spāņu valodā runājošajām valstīm.

Cena nedēļā: 560 €