fbpx

Iepazīsti mūsu komandu

IEPAZĪSTI MŪSU KOMANDU

Mūsu komanda cītīgi strādā, lai nodrošinātu unikālu un neaizmirstamu mācību pieredzi.”

K2 Internacional ir Servantesa Institūta akreditēts spāņu valodas mācību centrs, kas kopš 2001. gada veiksmīgi turpina darboties pateicoties divām māsām – Anhelei un Jolandai Kastro. Anheles vada saistības ar spāņu partneriem un valsts institūcijām. Savukārt, Jolanda dienu no dienas, organizē un administrē nepārtrauktu skolas darbību. Kopā ar enerģisku un dinamisku komandu, ekspertiem tūrismā un augsti kvalificētiem pasniedzējiem, K2 Internacional piedāvā mācību braucienus Spānijā, nodrošinot ne tikai labāko izglītības pieredzi, bet arī neaizmirstamas atmiņas par skaisto Kadisas pilsētu Spānijas Dienvidos.

Akadēmiskais departaments

K2 Internacional pasniedzēju komandas sastāvs tika izveidots, ņemot vērā viņu akadēmiskās zināšanas un pieredzi kā spāņu valodas pasniedzējiem. Visi pasniedzēji ir motivēti un entuaziasma pilni par ELE pasauli (spāņu valoda kā svešvaloda). Tieši tāpēc K2 Internacional ir lepns par labākajiem pasniedzējiem: katram ir augstākā pedagoģiskā izglītība, kā arī, gadu no gada, viņi piedalās specializētās apmācībās, lai spētu nodot tālāk studentiem jaunākās metodoloģijas un didaktikas zināšanas.

Mūsu pasniedzēji, kuriem spāņu valoda ir dzimtā valoda, būs Tavas pieredzes svarīgākais elements. Nodarbības veido pasniedzēju personiskā pieeja katra studenta vajadzībām un vēlmēm. Pasniedzēji ir Tavs atbalsts gan nodarbību laikā, gan ārpus tām, vadot un veicinot Tavu progresu.

Mūsu Mācību plāns (kurā atrodamas K2 Internacional metodoloģijas vadlīnijas), kā arī visu profesoru curriculum vitae ir brīvi pieejami un apskatāmi katram studentam.

Studentu atbalsta komanda

Viens no K2 Internacional svarīgākajiem mērķiem ir likt Tev justies kā daļai no mūsu ģimenes. Mēs varam palīdzēt ar visu, kas nepieciešams, sākot ar šaubām par nodarbību gaitu vai ārpusklases aktivitātēm, līdz ar ieteikumiem, kur visgaršīgāk var paēst spāņu tradicionālās tapas vai kā atrast lētākos lidojumus līdz Kadisai. Tāpēc nešaubies un raksti mums vienmēr, kad jūti vajadzību!

Aktivitāšu organizatori

Enerģiska un dinamiska komanda, kas sastāv no speciālistiem tūrisma jomā un augsti kvalificētiem pasniedzējiem spāņu valodā un kultūrā, organizē un vada K2 Internacional piedāvātās ārpusklašu aktivitātes. Tādējādi aktivitātes dod ne tikai izglītojošu pieredzi, bet arī neaizmirstamas atmiņas, kurās dalīties ar jauniegūtajiem draugiem un mācību biedriem.

Naktsmītņu nodrošinājums

Lai gūtu pozitīvu pieredzi, ir svarīgi vienmēr justies ērti. Tādēļ mūsu atbildīgā persona naktsmītņu jautājumā palīdzēs atrast dzīvesvietu, kas vislabāk atbilst tavām vajadzībām un iespējām.

Uzkopšanas personāls

Vienmēr, kad students uzsāk vai pabeidz savu mācību periodu, mūsu uzkopšanas personāls parūpējas par naktsmītņu tīrību, tādējādi nodrošinot labākos nosacījumus, lai uzņemtu tieši Tevi. Rekordīsā laikā viņi novērsīs visas sadzīviskās problēmas.

Transfēra pakalpojumi

Mūsu šoferi Tevi sagaidīs lidostā, nodrošinot augstākos drošības, efektivitātes un kvalitātes servisa standartus. Mūsu transporta līdzekļi, mašīnas (vienai personai) vai autobusi (grupām), vienmēr nodrošinās labākos komforta nosacījumus.