fbpx

Par mācību centru

PAR MĀCĪBU CENTRU

Ģimenes izveidotais spāņu valodas mācību centrs K2 Internacional ir Servantesa Institūta (Instituto Cervantes) akreditēts. Mēs darbojamies kopš 2001. gada, nodrošinot augstākās kvalitātes servisu, garantējot labāko un pozitīvāko pieredzi ikkatram no mūsu studentiem.

Vairāk kā 10.000 studenti un 40 dažādas institūcijas visā pasaulē var apliecināt mūsu piedāvāto valodas mācību programmu efektivitati.

Mēs esam vienīgais valodu centrs, kas atrodas Kadisas vēsturiskajā centrā, kā arī tikai piecu minūšu attālumā no nozīmīgākajiem pilsētas apskates objektiem – Katedrāles, muzejiem, pludmalēm, bāriem, parkiem, krogiem, veikaliem, tirgus, Romiešu laika teātra utt.

K2 Internacional atrodas vienā no tipiskākajiem pilsētas laukumiem, skaistā 19. gadsimta trīstāvu ēkā, kura mūsdienās ir pilnībā restaurēta un aprīkota ar modernākajām instalācijām. Skola piedāvā gaišas, ērtas mācību telpas, bezmaksas WI-FI visā tās teritorijā, datora zāli ar brīvi pieejamiem portatīvajiem datoriem, austiņām un mikrofoniem, un kino zāli, kurā pavadīt laiku skatoties spāņu kino kopā ar mācību biedriem.

Macību centrs arī piedāvā omulīgu virtuvi gastranomijas meistarklasēm vai brīvai izmantošanai studentiem, bibliotēku ar pašmācības materiāliem – grāmatām, filmām, mūziku, tūristu ceļvežiem – un jumta terasi, kura paredzēta tematiskajām ballītēm vai kurā vienkārši baudīt sauli pusdienojot.

Piedāvājam dažāda veida mācību kursus, kurus adaptējam katra studenta vajadzībām, ļaujot pašam studentam noteikt mācību ievirzi. Pasniedzēji nepārtraukti mudinās praktizēt spāņu valodu gan mācību stundu ietvaros, gan ārpus tām, piedaloties dažādās ārpusklašu aktivitātēs.

K2 Internacional palīdzēs pilnībā noorganizēt Tavu mācību braucienu, piedāvājot arī naktsmītņu un lidostu transfēru risinājumus.

Ienāc un izpēti mūsu mājaslapu, kurā atradīsi informāciju par visiem aktuālajiem piedāvājumiem, vai sazinies ar mums!