fbpx

NAKTSMĪTNES

NAKTSMĪTNES

K2 Internacional komanda ar prieku palīdzēs organizēt Jūsu uzturēšanos, arī nodrošinot atbilstošus naktsmītņu risinājumus. Ja Jūs nevēlaties liekus apgrūtinājumus, tad uzticiet plānošanu mūsu komandai!

Naktsmītnes, kuras piedāvajam studentiem, izvēlas un personiski pārbauda kāds no mūsu profesionālās komandas. Mēs garantējam augstākos tīrības standartus, pateicoties mūsu uzkopšanas personālam. Visas mūsu piedāvātās naktsmītnes ir 15 minūšu gājiena attālumā no mācību centra.
Vienu nedēļu pirms mācību kursa uzsākšanas mēs nosūtīsim visu nepieciešamo informāciju par izvēlēto naktsmītni vai uzņemošo viesģimeni, brauciena ceļvedi līdz Kadisai (lidmašīnu, autobusu un vilcienu grafikus) un visus nepieciešamos telefona numurus ārkārtas situācijām, lai Tu varētu ar mums sazināties sarežģījumu gadījumā.

Ierakstīšanās svētdienā pirms mācību uzsākšanas no 17:00 un izrakstīšanās sestdienā 12:00, vienu dienu pēc pēdējās mācību dienas. Ja ir nepieciešams ierakstīties agrāk vai izrakstīties vēlāk, lūdzu, sazinieties ar mums savlaicīgi.

Izpēti mūsu naktsmītņu piedāvājumus!Studentu dzīvoklis:

Ja Tevi interesē iepazīt dažāda vecuma cilvēkus no visas pasaules, viņu kultūru, intereses un tradīcijas, tad šis piedāvājums ir tieši Tev!
Dzīvoklī Tev būs atsevišķa istaba (vienvietīga vai divvietīga) vai vari dalīties ar istabu, ja vēlies ierasties kopā draugu. Dzīvojamā istaba, virtuve un labierīcības tiek dalītas ar citiem dzīvokļa biedriem.
Dzīvoklis ir pilnībā nodrošināts ar visu nepieciešamo elektroniku un sadzīves tehniku (televīzija, mazgājamā mašīna utt.). Dzīvokļa cenā ietilpst visi komunālie maksājumi (elektrība, ūdens un gāze).
Atbildīgā persona Tevi sagaidīs pie dzīvokļa, piešķirs atslēgas, pastāstīs par Kadisas pilsētu, iedos pilsētas karti un pastāstīs kā nokļūt līdz mācību centram.

Cenas

Vairāk informācijas

Studentu dzīvoklis   Ziemas sezonā   Vasaras sezonā  
  Cena par vienu nedēļu 1 personai   Cena par vienu nedēļu 1 personai  
Vienvietīga istabiņa 135 €   160 €  
Divvietīga istabiņa 120 €   145 €  
Divvietīga istabiņa 1 personai 182 €   216 €  

Cenā iekļauts: vienvietīga vai divvietīga istabiņa (atkarīgs no Jūsu vēlmēm) un brīva pieeja koplietošanas telpām (virtuve, dzīvojamā istaba un labierīcības). Uzkopšanas pakalpojumi nav iekļauti cenā.
Papildu dienas (atkarīgs no pieejamības):
• 25 €/dienā.
Vasaras sezona: 27.06.21 – 18.09.21.
Svarīgi: ierodoties dzīvoklī ir jāiemaksā drošības nauda 150 € apmērā (vēlams skaidrā naudā). Drošības nauda tiek atgriezta studentam mācību perioda beigās, ja dzīvoklim nav fiksēti kaitējumi.
• Ierakstīšanās svētdienā pirms mācību uzsākšanas no 17:00 un izrakstīšanās sestdienā 12:00, vienu dienu pēc pēdējās mācību dienas. Ja ir nepieciešams ierakstīties agrāk vai izrakstīties vēlāk, lūdzu, sazinieties ar mums savlaicīgi;
• Vienu nedēļu pirms mācību kursa uzsākšanas studentam tiek nosūtīta visa nepieciešamā informācija par dzīvokli un tiek paziņota tikšanās vieta, lai nodotu atslēgas;
• Studentam ir iespēja īrēt gultas veļu un dvieļus. Vienreizējs maksājums: 18 €;
• Divvietīga istabiņa ir pieejama tikai tiem studentiem, kuri ir ieradušies kopā;
• Vismaz 10 privātstundas mūsu mācību centrā studentam ir jāapmeklē, lai izmantotu naktsmītņu piedāvājumus;
• Papildus iknedēļas maksa 75 € apmērā tiek piešķirta visiem tiem, kuri nemācās K2 Internacional.
Dzīvošana viesģimenē:

Viesģimene piedāvā draudzīgu un ērtu mājokli studentam, kamēr viņš uzturas Kadisā. Piemērotākais variants tiem, kurus pastiprināti interesē spāņu valoda un kultūra.

Visas ģimenes, kuras sadarbojas ar mūsu mācību centru, ir ar vairāku gadu pieredzi ārzemju studentu uzņemšanā. Jau no pirmās dienas, tās ir saprotošas un uzmanīgas.
Ir iespēja izvēlēties daļēju ēdināšanu (brokastis un pusdienas vai vakariņas) vai pilnu ēdināšanu (brokastis, pusdienas un vakariņas). Iepriekš jāpaziņo par uztura ierobežojumiem – veģetārisms vai laktozes nepanesamība. Tiek nodrošināta veļas mazgāšana. Svarīgākais faktors ir tas, ka viesģimenes vienmēr ir līdzās, lai palīdzētu un lai paspilgtinātu neaizmirstamo pieredzi.

„Studentu pieķeršanās viesģimenēm parādās pēdējā dienā – ziedi, prieka asaras, emocionālas atvadīšanās, telefonu un e-pastu apmaiņa, bildes utt.- liecina par pozitīvāko pieredzi dzīvojot kādā no spāņu ģimenēm.”

Cenas

Vairāk informācijas

Viesģimene Ziemas sezonā   Vasaras sezonā  
Cena par vienu nedēļu 1 personai ½ ēdināšana  Pilna ēdināšana ½ ēdināšana Pilna ēdināšana
Vienvietīga istabiņa 215 € 245 € 240 € 270 €
Divvietīga istabiņa 190 € 225 € 215 € 250 €

Cenā iekļauts: gultas veļa, dvieļi, veļas mazgāšana (vienu reizi nedēļā) un ēdināšana (atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma).
Papildu dienas (atkarīgs no pieejamības):
•  45 €/dienā.
Vasaras sezona: 27.06.21 – 18.09.21

Citi varianti:

Informācija par citiem piedāvājumiem kā viesnīcas, studio tipa dzīvokļi vai studentu kopmītnes tiek sniegta pēc privāta lūguma.