fbpx

K2 Internacional tic, ka spāņu valodas nodarbības papildinājumā ar ārpusklašu aktivitātēm uzlabo mācīšanās procesu. Studenti iegūst ne tikai mācību pieredzi, bet arī neaizmirstamas atmiņas par skaisto Kadisas pilsētu un jauniegūtajiem draugiem.
Jauna un dinamiska ekspertu komanda tūrismā un augsti kvalificēti spāņu valodas pasniedzēji vadīs visas K2 Internacional organizētās ārpusklašu aktivitātes. Studenti visās aktivitātēs tiek motivēti komunicēt spāņu valodā.
Bez piedāvātajām aktivitātēm, palīdzēsim organizēt Tevis paša veidotās ekskursijas. Studenti tiek nodrošināti ar jaunāko informāciju par tuvākajiem pasākumiem Kadisā.

 

Populārākās aktivitātes:

EKSKURSIJA PA PILSĒTU

Ilgums: 2 stundas

Gida pavadībā organizēta ekskursija pa Kadisas vecpilsētu: Plaza de España, pilsētas Dome, Canalejas dārzi, osta, katedrāle …

 

cine

KINO VAKARI

Ilgums: 2,5 – 3 stundas

Spāņu kino vakars. Pirms un pēc filmas tiek organizētas mazas aktivitātes. Filmas tiek izvēlētas atkarībā no studentu vecuma.

populo

POPULO RAJONS (BARRIO DEL PÓPULO)

Ilgums: 2 stundas

Gida pavadībā organizēta ekskursija uz pilsētas senāko daļu, viduslaiku Populo rajonu.

flamenco

FLAMENKO NODARBĪBAS

Ilgums: 1,5 stundas

Klases vada profesionāls flamenko dejotājs – Džonatans Lande Dovals.

hadicrafts

ROKDARBU NODARBĪBA

Ilgums: 1,5 stundas

Mūsu pasniedzēju vadībā, tiek veidoti dekoratīvi priekšmeti vai aksesuāri, kā suvenīri no Kadisas pilsētas.

 

ship

BRAUCIENS AR KUĢĪTI UN SAULRIETS

Ilgums: 2 stundas

Brauciens ar kuģīti gar Kadisas piekrasti. Maršruts beidzas Kaletas pludmalē, kur no kuģīša borta tiek vērots saulriets.

culture

KULTŪRAS UN SABIEDRĪBAS DARBNĪCA

Ilgums: 2 stundas

Darbnīcas tēma ir spāņu kultūra: stereotipi, pasākumi un tērpi…Studentiem tiek dota iespēja dziļāk iepazīt valsti, kurā ciemojas. Aktivitātes laikā tiek attīstītas valodas zināšanas.

museum

ARHEOLOĢISKĀ MUZEJA APMEKLĒJUMS

Ilgums: 2 stundas

Bez arheoloģiskā muzeja apmeklējuma piedāvājam papildu aktivitātes, atkarībā no studentu vecuma.

taviratower

TAVIRAS TORŅA APMEKLĒJUMS

Ilgums: 1,5 stundas

Piedāvājam apmeklēt tipiskāko Kadisas torni. No tā paveras skats uz Kadisas vecpilsētu, pludmalēm un ostu. Papildus tiek apmeklēta Camera Oscura (Tumšā kamera). Pēc torņa apmeklējuma tiek organizēta gida pavadībā ekskursija pa pilsētu.

flamenco_perfomance

FLAMENKO PARAUGDEMONSTRĒJUMI

Ilgums: 2,5 stundas

Pēc pastaigas, tiek apmeklēts Heresas tradicionālais flamenko klubs „Peña flamenca”, kur tiek vēroti flamenko dejas paraugdemonstrējumi. Cenā iekļauts dzēriens un uzkodas.

cookery

GASTRONOMIJAS MEISTARKLASES

Ilgums: 2 – 2,5 stundas

Studentiem piedāvājam piedalīties spāņu tradicionālo ēdienu gatavošanā. Pieaugušo grupām mācām pagatavot sangriju. Cenā tiek iekļauta gan maltīte, gan dzērieni.

surf

SĒRFOŠANAS NODARBĪBAS*

Ilgums: 2 stundas

Cenā iekļauts viss nepieciešamais ekipējums. Tās tiek iedalītas divās daļās- teorijas daļā (pastāsta par sporta veidu un drošības noteikumiem) un praktiskajā daļā (sākot ar iesācēju līmeni).

*Nodarbības ir atkarīgas no laikapstākļiem.

gimkana

GIMKANA (GYMKANA) CAURI PILSĒTAI (ORIENTĒŠANĀS)

Ilgums: 2 stundas

Sekojot spāņu pasniedzēju norādījumiem, tiek iepazīta pilsēta. Studentiem ir jāseko mājieniem, jāprasa apkārtējiem vajadzīgais virziens un jāizmanto karte… aizraujoša spēle, lai iepazītu pilsētu un komandas biedrus (īpaši piemērota jauniešiem).

salsa

SALSAS NODARBĪBAS

Ilgums: 1,5 stundas

Privātas salsas nodarbības ar profesionāliem pasniedzējiem.

NEPILNAS DIENAS EKSKURSIJAS

jerez

HERESAS VĪNA DĀRZI*

Ilgums: 4-5 stundas

Apmeklē vienu no vecākajām Šerija reģiona vīna darītavām. Ekskursijas cenā iekļauts transports no Kadisas līdz vīna darītavai, gida pakalpojumi un vīna degustācija.

*Studentiem vecākiem par 18 gadiem.

trypjerez

EKSKURSIJA UZ HERESA DE LA FRONTERA

Ilgums: 4 stundas

Gida pavadībā organizēta ekskursija pa pilsētu un Camara Oscura apmeklējums.

shopping

IEPIRKŠANĀS PĒCPUSDIENA

Ilgums: 4 – 5 stundas

Iepirkšanās pēcpusdiena kādā no tirdzniecības centriem. Transports iekļauts cenā.

tripelpuerto

EKSKURSIJA UZ PUERTO DE SANTA MARIA

Ilgums: 5 stundas

Izbraukšana no Kadisas ostas ar katamarānu. Vēlāk piedāvājam ekskursiju pa pilsētas centru un apmeklēt vietējo vīna darītavu (cenā iekļauti dzērieni, vīna degustācija pieaugušajiem un atspirdzinoši dzērieni mazākajiem viesiem).

PILNAS DIENAS EKSKUSIJAS

seville

SEVILJA

Ilgums: 9 stundas

Gida pavadībā organizēta ekskursija uz pilsētas katedrāli (pilsētas panorāmas skats no apskates objekta La Giralda), Alcazar karaļu pils un rajona Santa Cruz apskate. Pilsētas apskate ar autobusu. Brīvais laiks, lai iepirktos. Cenā iekļauts transports un ieejas biļete katedrālē.

cordoba

KORDOVA

Ilgums: 10 stundas

Gida pavadībā organizēta ekskursija uz musulmaņu arhitektūras rajoniem, Kordovas Lielā mošeja un karaļu pils. Cenā iekļauta ieejas biļete mošejā un transports.

gibraltar

GIBRALTĀRS

Ilgums: 9 stundas

Kadisas province robežojas ar Gibraltāru. Studentus aicinām iepazīt vietu, kas atdala Eiropas kontinentu no Āfrikas un, kur savienojas Vidusjūra ar Atlantijas okeānu. Gibraltāru par interesantu apskates vietu padara vietējo iedzīvotāju dzīvesveids, apvienojot angļu un andalūziešu kultūras.

tanger

TANŽERA (MAROKA)*

Ilgums: 12 stundas

Izbraukšana no Kadisas ar autobusu līdz Tarifai. Tālāk līdz Tanžeirai ceļo ar prāmi. Pēc ierašanās tiek apskatīta vecpilsēta un vietējais tirgus. Cenā iekļauts tipiskais arābu launags.

*Nav ieteicams jaunākiem par 18 gadiem.
*Nepieciešama derīga pase.

vejer

VEHERA DE LA FRONTERA UN „BALEO CLAUDIA” ROMIEŠU DRUPAS

Ilgums: 9 stundas

Izbraukšana no Kadisas. Ceļā uz pilsētu Bolonia atrodas romiešu drupas „Baleo Claudia”.
Pēc ekskursijas tiek organizēts pikniks kādā no Bolonia pludmalēm un vakara pusē mēs dodamies uz Vehera de la frontera, lai apskatītu pilsētas vēsturisko centru.

thewhitevillage

BALTIE CIEMATI
Ilgums: 9 stundas

Kadisas provinces kalnu apgabalos atrodas ciemati ar baltām mājām, kuri ir saglabājuši tradīcijas, lai gatavotu sieru un paštaisītus tradicionālos saldumus, segas un citus rokdarbus, lielākoties darinātus no ādas.
Ekskursijas ietvaros tiks apskatītas ciematu senatnīgās ieliņas, bagātas ar vēsturi tradīcijām. Tiek apmeklēta Zahara de la Sierra pils un baudīti dabas skati no ostas del Boyar (1130 m augstumā)

parqueacuatico

ŪDENS ATRAKCIJU PARKS

Ilgums: 10 stundas

Baudot Eiropas siltākās klimatiskās zonas, studenti pavadīs neaizmirstamas stundas ar saviem jaunajiem draugiem.

parked

DONJANAS NACIONĀLAIS PARKS (PARQUE NATURAL DE DOÑANA)

Ilgums: 6 stundas

Ekskursija Donjanas nacionālajā parkā tiek organizēta uz speciāliem automobiļiem kopā ar gidu.

otheractivities

*Visas aktivitātes atkarīgas no laikapstākļiem.
*K2 Internacional var noorganizēt citas aktivitātes, atkarībā no studentu skaita un sezonas. Ja esi atradis vietu, kuru vēlies apskatīt, sazinies ar mums un mēs par visu parūpēsimies.

 

Kas iekļauts ārpusklašu aktivitāšu programmā?

Visas aktivitātes iekļauj nepieciešamos materiālus.

Grafiks: aktivitātes parasti notiek darba dienu vakaros 16:00 – 18:00 vai 18:00 – 20:00, atkarībā no aktivitātes un sezonas.

Pilnas dienas ekskursijas ārpus Kadisas provinces organizē sestdienās izbraucot 09:00 no rīta un atgriežoties 20:00 vakarā, atkarībā no galamērķa.

Kad ir jāpiesakās?

Nav nepieciešams pieteikties pirms Tavas ierašanās mūsu mācību centrā, to varēs izdomāt jau uzsākot mācību kursu.

Pirmdienās parasti tiek paziņotas nedēļas aktivitātes, kurām var pieteikties. Kad izvēlies vēlamo aktivitāti paziņo mums!