fbpx

Regulārie kursi

Mūsu SPĀŅU VALODAS REGULĀRIE KURSI sastāv no 20, 25 nodarbībām nedēļā. tādējādi tiek atvēlēts laiks gan intensīvai spāņu valodas apguvei, gan Kadisas iepazīšanai ar mūsu organizēto ārpusklašu aktivitāšu palīdzību.
Valodas regulārie kursi ļauj apgūt ne tikai gramatikas zināšanas, bet arī attīstīt sarunvalodas prasmes, ar dažādām aktivitātēm.
Pastiprināti tiek attīstītas un trenētas visas četras komunikācijas prasmes – runāšana, klausīšanās, lasīšana un rakstīšana.
*Ja Tu plāno palikt ilgāk, kā 12 nedēļas aplūko sadaļu Ilgtermiņa kursi, lai iepazītos ar mūsu draudzīgajām cenām ilgtermiņa piedāvājumiem.

Daži iemesli, kāpēc izvēlēties Regulāro kursu:

• Tavas zināšanas ir starp A1 un C2 līmeņiem;
• Vēlies apgūt vai uzlabot spāņu valodas zināšanas pēc iespējas īsākā laika posmā;
• Vēlies brīvi pārvaldīt spāņu valodu jebkurā situācijā;
• Vēlies mācīties spāņu valodu no 1 – 12 nedēļām;
• Tevi interesē apgūt visas četras komunikācijas prasmes – runāšanu, klausīšanos, lasīšanu un rakstīšanu;
• Tev gribētos mācīties vai dzīvot Spānijā, tādēļ esi izvēlējies apgūt valodu.

*Piedāvājam iespēju pielāgot mācību kursu ikkatra vajadzībām, pievienojot privātstundas regulārajiem kursiem, lai papildus apgūtu īpaši katram individuāli vajadzīgos valodas aspektus.


INTENSĪVAIS 20
Kurss sastāv no 20 nodarbībām nedēļā, kas tiek kombinētas papildus ar mācību centra organizētajām ārpusklašu aktivitātēm.

Más información


INTENSĪVAIS 25

Kurss sastāv no 25 nodarbībām nedēļā, kas tiek kombinētas papildus ar mācību centra organizētajām ārpusklašu aktivitātēm.

Más información


COMBI 25 + 5

Kurss sastāv no 30 nodarbībām nedēļā, kas tiek kombinētas papildus ar mācību centra organizētajām ārpusklašu aktivitātēm.

Más información


ILGTERMIŅA KURSS
Atvēlot laiku spāņu valodas apguvei, saņemsi neierobežotas iespējas! Uzlabojoties spāņu valodai un pārliecībai par sevi, tiks atklāti jauni horizonti un iegūtas priekšrocības karjeras jomā.

Más información